به پورتال فرمانداری شهرستان چرداول خوش آمدید.
يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1179466
 بازدید امروز : 17
 کل بازدید : 1312327
 بازدیدکنندگان آنلاين : 12
 زمان بازدید : 0/2500
اخبار فرمانداری


فرماندار چرداول از حضور شکوهمند مردم چرداول در انتخابات تقدیر کرد
یگانه فرماندار شهرستان چرداول پیام تبریکی برای مردم شهرستان چرداول صادر کردند. در این پیام آمده است :سلام بر ملت شریف ایران اسلامی و مردم سرافراز شهرستان چرداول که بار دیگر با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب، با حضور پرشکوه خود در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا حماسه ای شگفت آفریدند. مشارکت گسترده و آگاهانه ملت شریف ایران در 29اردیبهشت، مردم سالاری دینی را تجلی بخشید و گواهی بر هوشمندی، عقلانیت، پایمردى و وفادارى به آرمان هاى اسلام و انقلاب و تأیید دیگری برای جمهورى اسلامی است. بی تردید صحنه بزرگ انتخابات، خلق حماسه ای عظیم از جنس عقلانیت و اتحاد، جز با عنایات الهی و قدم های استوار مردم عزیزمقدور نبود و به یقین پیروز این انتخابات ملت بزرگ ایران و ناکام آن دشمنان نظام بودند. اینجانب ضمن تبریک پیروزی جناب آقای دکتر حسن روحانی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و منتخبین مردم در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر از حضور اقشار مختلف مردم ولایتمدار شهرستان چرداول که شاهد مشارکت بیش از 90 درصدی مردم در انتخابات29 اردیبهشت بودیم و زمینه ساز خلق چنین حماسه بزرگی شدند تشکر و قدردانی می نمایم. همچنین در این راه، نقش بی بدیل عوامل ستادهای انتخابات شهرستان، هیأت های اجرایی، نظارتی، بازرسی و عوامل انتظامی و امنیتی، همکاری ادارات، ارگان ها و دستگاهای شهرستان برای تأمین نیروی انسانی و پشتیبانی، خبرنگاران قابل تقدیر و ستودنی است که در اینجا از زحمات ارزشمند آنها در طی برگزاری انتخابات که با آرامش، نشاط و امنیت کامل برگزار شد کمال سپاس و قدردانی را می نمایم.
 ١٢:١٩ - يکشنبه ٧ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه انتخاب اعضای هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری شهرستان چرداول برگزار گردید
مراد یگانه صبح امروز در جلسه هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری شهرستان چرداول اظهار داشت: انتخابات مظهر بارز مردم سالاری و انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران بسیار مهم و با اهمیت است. فرماندار چرداول افزود: هدف همه ما برگزاری یک انتخابات سالم و پرشور با مشارکت حداکثری مردم است و بار دیگر یک حماسه سیاسی را خلق خواهیم کرد. وی اظهار داشت: با کمک هیات‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات و با عمل بدون شائبه انتخابات سالم و بدون مشکل همچون ادواری گذشته در سطح شهرستان چرداول برگزار کنیم. یگانه گفت: شهرستان چرداول در بحث انتخابات و حضور گسترده مردم همیشه در سطح اول استان و حتی در سطح کشور بوده است. وی تصریح کرد: هیات‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات باید امانتدار مردم باشند. در پایان این جلسه تعداد 14نفر از سی نفر بعنوان اعضا اصلی وعلی البدل هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری شهرستان چرداول انتخاب شدند.
 ١٢:٢٤ - پنج شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اولین جلسه شورای اداری در شهرستان چرداول در سال 96 برگزار شد
مراد یگانه فرماندار شهرستان چرداول در اولین جلسه شورای اداری این شهرستان در سال 96 اظهار کرد: خلق حماسه بزرگ سیاسی با مشارکت حداکثری مردم،برگزاری سالم و امانت داری آرای مردم از اولویت های دولت دکتر روحانی در این عرصه مهم می باشد. وی انتخابات را یک آزمون برای تقویت و قدرت نظام و همبستگی مردم و حاکمیت برشمرد و از دستگاه های اجرایی خواست از امکانات اداری علیه یا له هیچ کاندیدی استفاده نکنند . وی تصریح کرد: در این راستا بدون اغماض با متخلفین برخورد قانونی صورت می گیرد. فرماند ار چرداول همچنین بات ذکر اینکه برنامه های اقتصاد مقاومتی و اجرای سیاست های مرتبط با آن تنها مسیر شکوفایی اقتصادی کشور است خاطر نشان کرد: اکثر کارشناسان اقتصادی به این نتیجه رسیده اند که دولت یازدهم با تمام توان و قوا شعار سال و تحقق آن را عمیقا و قلبا پذیرفته است و گام های بلند و موثری در این راه برداشته است که مردم آن را لمس می کنند. یگانه تاکید کرد: دولت یازدهم در سال گذشته تحقق اقتصاد مقاومتی را در عمل و اقدام به اثبات رسانده تا جاییکه با اعطای تسهیلات زمینه ورود 24 هزار واحد تعطیل و نیمه تعطیل به چرخه اقتصاد کشور و اشتغالزایی 700 هزار نفر شغل را فراهم کرد که این خود نمونه ای بارز و ملموس از حرکت دولت بر مسیر اقتصاد مقاومتی می باشد. فرماندار چرداول اظهار داشت: سرمایه گذاری از الزامات مهم اشتغال و تولید و مهمترین رکن سرمایه گذاری امنیت است که با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید زمینه سرمایه گذاری های داخلی و خارجی به وفور فراهم شده که شاهد حضورو سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی در اقصی نقاط مختلف کشور در تمام حوزه ها هستیم. وی همچنین گرامیداشت مرحوم علی شا خان حیدری زادی در قالب برگزاری ششمین همایش تجلیل از چهره های فاخر استان یک فرصت برای چرداول دانست و گفت: این همایش در واقع تجلیل از فرهنگ، ادب و هنر و گامی مثبت برای اعتلای نام استان و شهرستان چرداول است. فرماندار افزود: از همه ارگان های دولتی و بویژه 5 شهرداری تابع شهرستان می خواهیم در برگزاری آبرومند و با شکوه این همایش همکاری داشته باشند. ایجاد امنیت همایش، حضور دانشجویان دانشگاه های شهرستان، تبلیغات محیطی توسط شهرداری ها و حضور دستگاه های خدماتی از مهمترین خواسته های فرماندار برایبرگزاری همایش شاعر نامدار کرد زبان مرحوم علیشاخان حیدری زادی در 30 فروردین بود.
 ١٢:١١ - پنج شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در نشست کارگروه اشتغال وسرمایه گذاری عنوان شد:
درسال جاری مبلغ 110 میلیارد ریال برای ایجاد طرحهای اشتغالزایی در شهرستان هزینه شده است.
یگانه فرماندار شهرستان در نشست کارگروه اشتغال وسرمایه گذاری با اعلام این خبر گفت:در سال جاری تعداد 980طرح اشتغالزایی در شهرستان با اعتباری بالغ بر110میلیارد ریال اجرا شده اند که این طرحها زمینه اشتغال مستقیم 980 نفر را رقم زده اند.وی در ادامه اشتغال را یک موضوع کلیدی وحائز اهمیت عنوان کرد وگفت:همه دستگاهها باید در راستای برداشتن چهره بیکاری در شهرستان فعالیت خودرا بیشتراز پیش کنند.
 ١٠:٥٥ - سه شنبه ١٧ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
جشنواره خیرین مدرسه ساز در سرابله برگزار شد.
فرماندار شهرستان در این جشنواره با اشاره به خدمات خیرین شهرستان درراستای تجهیز واحداث مدارس گفت:با همت خیرین در سال جاری بیش از 1میلیارد ریال برای تجهیز ونوسازی مدارس هزینه شده است.وی گفت:5قطعه زمین با مساحت 9000متر مربع وبه مبلغ 1میلیاردو 195میلیون تومان توسط خیرین برای احداث مدرسه وفضاهای آموزشی خریداری شده است.وی تصریح کرد:60درصد از مدارس وفضاهای آموزشی تا کنون بازسازی ومقاوم سازی شده اند.
 ١٠:٤٥ - سه شنبه ١٧ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور فرماندار شهرستان:
در راستای ایجاد اشتغال مددجویان کمیته امداد تعداد 11وسیله نقلیه تحویل مددجویان این نهاد شد.
با حضوریگانه فرماندار شهرستان وجمعی از مسولین در راستای اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد شهرستان چرداول تعداد 11وسیله نقلیه شامل5دستگاه نیسان و6دستگاه تراکتور تحویل مددجویان گردید.جمشیدزادی مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)چرداول در این باره گفت:4میلیارد ریال اعتبار در قالب تسهیلات بدون سود برای خرید این وسایل نقلیه به مددجویان اعطا شده است.وی افزود:تعداد30نفر بصورت مستقیم وغیر مستقیم در این زمینه مشغول شده اند واشتغالزایی ایجاد شده است.وی تصریح کرد:در سال جاری تعداد251طرح در راستای ایجاد اشتغال با اعتبار 40میلیارد ریال اجرا شده است.
 ١٠:٣٦ - سه شنبه ١٧ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته منابع طبیعی :
زنگ طبیعت در مدارس شهرستان به صدا درآمد.
به مناسبت هفته طبیعی با حضور مسولین شهرستان زنگ طبیعت در مدارس به صدا درآمد.فرماندار شهرستان دراین مراسم گفت:نگهداری ونگهبانی از طبیعت باید بصورت یک فرهنگ در بین مردم نهادینه شود تا همگان بتوانند از محاسن طبیعت استفاده کنند.در ادامه مسولین در حوزه علمیه خواهران سرابله بصورت نمادین چند اصله نهال را غرس کردند.
 ١٣:٢٨ - يکشنبه ١٥ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
فتاحی معاون فرماندار شهرستان در نشست کارگروه امنیت غذایی:
فعالیتهای خوبی در زمینه شناسایی خانواده های مورد هدف برای طرح امنیت غذایی انجام شده است.
فتاحی معاون فرماندار شهرستان در این نشست گفت:تغذیه غذایی یکی از مهمترین شاخصها در سلامتی هر انسانی به شمار میرود که با شکل گیری کارگروه امنیت غذایی در شهرستان روند خوبی در شناسایی خانواده های نا امن از نظر غذا را شاهد هستیم.وی خواستار تعامل وهمکاری دستگاههای مربوطه برای تسریع در برنامه های این کارگروه شد.
 ١١:٥٢ - شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست ستاد خدمات سفر در چرداول تشکیل شد.
فتاحی معاون فرماندار شهرستان دراین نشست خواستار تعامل وهمکاری نهادها وارگانهای مختلف در ایام نوروز برای پذیرایی از مسافرین نوروزی شد.وی افزود:تمام دستگاههای مربوطه برای خدمات رسانی به مسافرین ومهمانان نوروزی امادگی کامل دارند.نظارت بر قیمت کالاها در ایام نوروز-کشیکهای امدادی-اماگی نیروهای بهداشت وهلال احمر-برپایی نمایشگاه صنایع دستی و نظارت بر تردد وترافیک در جاده ها از مهمترین مباحث مطرح شده در این نشست بود.
 ١٠:٣٤ - چهارشنبه ١١ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور رییس شبکه دامپزشکی استان :
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان چرداول منصوب شد.
با حضور پیرانی رییس شبکه دامپزشکی استان ایلام ویگانه فرماندار شهرستان ،جبار فیضی به عنوان سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان منصوب شد.واز زحمات بیگ محمدی رییس سابق این شبکه تقدیر بعمل آمد.این مراسم در فرمانداری شهرستان با حضور جمعی از مسولین برگزار شد.
 ٠٩:٢٥ - سه شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه کمسیون کارگری در شهرستان برگزار شد.
دراین جلسه درباره مواردی از جمله:بدهی های معوق ومطالبات وعیدی کارگران،عودت کارگران اخراجی شرکت جهاد نصروبخشش جرایم مالیاتی بحث وتبادل نظر شد.یگانه فرماندار شهرستان در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش کارگران د راه تولید محصولات در شهرستان گفت:قشری که عهده دار تولیدات داخلی هست لایق بهترین خدمات هستند .وی از ارگانهای مربوطه خواست تا دراین ماه مطالبات وعیدی کارگران شرکت های تولیدی راپرداخت نمایند.
 ١٠:٢٩ - شنبه ٧ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه کارگروه تطبیق مصوبات شوراهای اسلامی شهرستان در فرمانداری تشکیل شد.
دراین جلسه بودجه پیشنهادی سال آتی شهرداریهای سطح شهرستان با اعتباری بالغ بر103میلیاردو205میلیون ریال به تصویب رسید.از این اعتبارمبلغ45میلیاردو312میلیون ریال برای عمران شهری هزینه میشود.فرماندار شهرستان در این جلسه گفت:شهرداران باید در جهت تحقق صددر صدی بودجه پیشنهادی سال 96تلاش جدی داشته باشند وبا همکاری شوراها ومشارکت شهروندان در جهت توسعه عمران شهری ورفع نیازهای شهروندان براساس ضوابط مربوطه هزینه شود.
 ٠٩:٣٣ - شنبه ٧ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>